Jazykový certifikát LanguageCert

V našem zkouškovém e-shopu si můžete koupit všechny nabízené online zkoušky (OLP). Po uhrazení platby Vám zašleme voucher s kódem, pomocí kterého se přihlásíte ke svému účtu a vyberete si z nabízených termínů. Voucher má platnost jeden rok.

Můžete si zakoupit i voucher na prezenční zkoušky, které probíhají v našem testovacím centru. Po uhrazení platby Vás přihlásíme na nejbližší nebo Vámi vybraný termín. Při objednání je třeba jen dodržet termíny pro registraci. Po uplynutí této lhůty již není možné se na zkoušku v daném termínu přihlásit.

Objednat si můžete také cvičnou zkoušku, která Vám ukáže, jak byste dopadli, kdyby se jednalo o skutečnou zkoušku. Projdete zkouškou (nebo její částí) přesně tak, jak by probíhala doopravdy, ale jde jen o nácvik nanečisto. Pokud se následně přihlásíte na opravdovou zkoušku, odečteme poplatek za cvičnou zkoušku z ceny objednané zkoušky.

Pokud nevíte, na jaké jste vlastně úrovni, ale mezinárodní zkoušku si hodláte udělat, můžete u nás projít komplexním jazykovým auditem, který určí, na jaké jste momentálně úrovni, na jakou zkoušku v tuto chvíli máte a případně kolik hodin studia je zapotřebí, abyste se dostali na požadovanou úroveň. Jazykový audit se skládá z písemného testu, který probíhá online dle Vašich časových možností, a rozhovoru po telefonu. Pokud si po výsledku auditu objednáte zkoušku, odečteme poplatek z audit z ceny zkoušky.

Jazyková škola Channel Crossings nabízí také přípravné kurzy na mezinárodní zkoušku LanguageCert i celou řadu dalších kurzů, které Vám pomohou zlepšit Vaše jazykové dovednosti.